Background Image

Hakkımızda

DUNYA 360° olarak inovatif online pazarlama konsunda en yenilikci ve efektif satış prosedürlerini sunmak istiyoruz..

 • DUNYA 360° Nedir


  DUNYA 360° türkiyenin ilk yerli Sanaltur oluşturma platformudur. 360° kameralar ile cektiğiniz panoramik fotoğrafları bizim web portalımıza yükleyebilir, ve her hangi bir teknik altyapınız olmadan sanaltur oluşturabilirsiniz. En büyük hedeflerimizden biri, sizin için İnovatif pazarlama konusunda en güncel ve en etkili satış teknikleri benimsemektir.

  DUNYA 360° platformu, Sanaltur ve İlan oluşturma özelliğin yanı sıra özel ve modern tasarımı ile müşterinizin ilgisini cekecek ve sattığınız ürüne karşı anında daha pozitif bir bakış açısı almasını sağlayacaktır.
 • Birlikte başaralım  Sanal tur pazarı sürekli gelişen ve her gün önümüze çıkan yeni teknolojiler sayesinde sürekli gelişmeye devam eden bir sektör olaçaktır. Bu gelişmeyi DUNYA 360° ekibi olarak müşterilerimiz ile birlikte yürütmek istediğmiz için sizinle çok yakın bir çalışma halinde olmak istiyoruz.

  Sizin fikirlerinizi, bugüne kadar yapmış olduğunuz teçrübeler sayesinde edindiğiniz bilgileri veya satış esnasında internet ortamında arayıp da bulamadığınız her hangi bir bilgiyi bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Dilerseniz aşağıdaki Mail adresinden bize dilediğiniz tüm fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
  bilgi@dunya360.com
Background Image

Bedava Sanaltur

Ailemize katılın ve Sanaltur deneyimini yaşayın, yaşatın.

Geleceğe adım atın, müşterinizi memnun edin,
teknoloji, inovasyon DUNYA360° da.

Ücretsiz deneyin